Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo
Shure logo
Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Raiffeisen Polbank 
17 1750 0012 0000 0000 1129 8842
Kod BIC/SWIFT - RCBWPLPW

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Prywatna SMR w Zielonej Górze działa na podstawie autorskich programów nauczania dostosowanych do indywidualnych potrzeb ucznia. Maksimum ćwiczeń i praktyki oraz niezbędne minimum teorii cechuje prowadzone przez nas zajęcia.

 

Uczniowie:

Każdy może zostać naszym uczniem, bez względu na wiek, w dowolnym momencie.

 

Nauczyciele:

Znani w świecie muzycznym profesjonaliści aktywnie uczestniczący w swoim życiu artystycznym stale podnosząc swoje umiejętności.

 

Zajęcia:

Prowadzone są wyłącznie indywidualnie, terminy również indywidualnie ustala nauczyciel z uczniem w godzinach 9-22. Lekcje odbywają się w specjalnie przygotowanych salkach ćwiczeniowych.

 

W budynku SMR znajduje się również największy w województwie sklep muzyczny Pro-Rock. Każdy uczeń naszej szkoły decydując się na zakup dowolnego instrumentu na własne potrzeby otrzyma okazały rabat.

 

Jeśli masz 10 lat i chcesz rozpocząć przygodę z gitarą, śpiewem, skrzypcami - zapraszamy! Jeśli jesteś po 50-ce i uważasz, że już na to za późno - mylisz się!


CENNIK Abonament miesięczny
Śpiew 265,00
Gitara klasyczna 265,00
Gitara elektryczna 265,00
Gitara basowa 265,00
Pianino, keyboard 265,00
Instrumenty perkusyjne 265,00
Perkusja 265,00
Skrzypce 265,00
Saksofon 265,00

ZAJĘCIA PROWADZĄ:

GITARA ELEKTRYCZNA - Grzegorz Piotrowski


Gitarzysta, kompozytor i aranżer. Od dwudziestu lat grający na gitarze, a od kilkunastu związany zawodowo z tą profesją. Współpracujący z wieloma składami, jako muzyk sesyjny. Udziela się także jako realizator i producent nagrań muzycznych. Duże doświadczenie sceniczne i studyjne, koncerty w kraju i za granicą min. Festiwal „Rock’n’tone” w Chicago USA , Festiwal „Top Trendy” w Sopocie, Festiwal Piosenki Rosyjskiej jako gitarzysta Sonii Bohosiewicz, koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej PR. 3 Polskiego Radia jako gitarzysta kabaretu Hrabi. Na stałe współpracujący z zespołem AromaHue z którym nagrał płytę „One” oraz z zespołem „Artrosis”. Współpracował tez min. z Przemkiem Pukiem, owocem tej współpracy był min. utwór „Ocean Łez”, który utrzymywał się wiele tygodni na Popliście Radia RMF FM.

PIANINO, KAYBOARD - Abert Bezdziczek

Pianista, klawiszowiec, muzyk sesyjny, akompaniator, organista, swobodnie poruszający się w takich muzycznych gatunkach jak: pop, soul, rock, funk, jazz, gospel, poezja śpiewana, piosenka kabaretowa, muzyka kościelna. Magister Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Zielonej Górze w klasie fortepianu. Klawiszowiec zespołu Best Before (zwycięzcy plebiscytu Radia Zachód „Przebojem na antenę” w 2010) oraz Plus Braders. Brał udział w wielu różnych koncertach na lubuskich scenach (m.in. z Urszulą Dudziak) oraz w licznych projektach związanych z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym (m.in. spektakl „Miasteczko” z piosenkami Kabaretu Starszych Panów, koncert piosenek przedwojennych „Powróćmy jak za dawnych lat”).

GITARA KLASYCZNA - Robert Horna

Absolwent 2 Akademii Muzcznych we Wrocławiu i w Enschede (Holandia).Studiował również jazz w klasie Artura Lesickiego.Prowadzi działalność koncertową na terenie całej europy.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Ukończyła Liceum Muzyczne w Legnicy w klasie śpiewu solowego oraz studia wyższe na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej w Zielonej Górze. Laureatka wielu konkursów i festiwali Piosenki na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Uczestniczka muzycznego show „Bitwa na głosy” w drużynie Urszuli Dudziak. Posiada bogate doświadczeni studyjne jako wokalistka sesyjna oraz koncertowe m.in. Koncert Radia Zet „Lato Zet i Dwójki”, Kabaretobranie Zielona Góra 2011 oraz Festiwal Piosenki Rosyjskiej przed kilkutysięczną publicznością.

SAKSOFON - Robert Chyła

Saksofonista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Studia także w klasie Macieja Sikały na Uniwersytecie Zielonogórskim. Obecnie koncertujący muzyk z zespołem Hard Work Ensamble. Związany jest z Big-bandem Uniwersytetu Zielinogórskigo, występował z wieloma uznanimi artystami z kraju. Specjalizuje się w nauczaniu podstaw improwizacji, podstaw gry na saksofonie oraz podnoszeniu sprawności gry na instrumencie.
WWW.SMR.ZGORA.PL

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+