Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo

Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Santander Bank Polska
24 1090 1535 0000 0001 4279 3200

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Nagłośnienie Zielona Góra, lubuskie - wynajem nagłośnienia, nagłośnienia konferencji, oświetlenie sceniczne, oświetlenie dyskotekowe, nagłośnienie sceniczne i dyskotekowe, montaż systemów nagłośnieniowych, kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych, pubów, dyskotek. Instalacje nagłośnieniowe. Dekoracyjne nagłośnienie ogrodów.

Witamy w sklepie muzycznym Pro-Rock.


Witamy Cię gorąco w największym, stacjonarnym sklepie muzycznym w zachodniej Polsce. Na przestrzeni 200 mkw znajdziesz szeroki wybór instrumentów muzycznych, wyposażenia studia, techniki oświetlenia i nagłośnienia.

 
Prorock

Pro-Rock to najwyższa jakość oferowanego sprzętu, komfort jego wyboru dzięki możliwość testowania. I właśnie z myślą o najbardziej wymagającym jeśli chodzi o prezentację asortymencie - (nagłośnienie i oświetlenie scenieczne), wyodrębniliśmy pomieszczenia o łącznej powierzchni ponad 120mkw, w których testujemy z klientami zestawy nagłośnieniowe dużych mocy.

Pro-Rock
- najwięksi producenci, alternatywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz wiele innych rozwiązań dla muzyków.

ibanez taurus

reklama
Nasze główne założenia to:

  • dystrybucja sprawdzonego sprzętu w przystępnych cenach
  • szybka realizacja indywidualnych zamówień: jeśli nie posiadamy danego sprzętu na miejscu, sprowadzamy go w ciagu 24h, szybko i sprawnie realizujemy każde zamówienie.
  • umożliwienie testowania sprzętu: posiadamy salkę odsłuchową do testowania gitar, wokalu zapewniając bardziej nieśmiałym komfortowe warunki
  • stworzenie dobrej, muzycznej atmosfery: zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz dobry humor.
  • wspieranie młodych talentów: pomagamy swoim klientom w wymianie sprzętu używanego na nowy dając im możliwość pozostawienie starego sprzętu w rozliczeniu
  • współpraca z klubami muzycznymi: nagłośnienia koncertów, zaopatrzenie w mikrofony, nagłośnienie, płyny do wytwornic dymu
  • współpraca ze szkołami oraz innymi instytucjami: instalujemy nagłośnienie radiowęzłowe, zaopatrujemy szkoły w sprzęt grający, jesteśmy do dyspozycji w razie awarii sprzętu zkupionego u nas jak również świadczymy serwis pogwarancyjny

reklama 1
Drodzy Państwo, w ostatnim czasie powstało wiele nowych marek instrumentów, rynek został wręcz zalany falą sprzętu z dalekiego wschodu. My również posiadamy taki sprzęt, lecz zanim trafi on do naszego sklepu jest sortowany i sprawdzany – sytuacja ta odnosi się szczególnie do gitar. Warto się więc zastanowić czy dokonywać zakupu podobnych instrumentów przez internet... Nie zapominajmy również o komforcie psychicznym i nie tylko w przypadku ewentualnych reklamacji, czy też konieczności serwisu.

nagłówek


Asortyment:

reklama 3

Proponujemy profesjonalny sprzęt najbardziej znanych marek jak również marki mniej znanych producentów co różnicuje naszą ofertę pod względem cenowym.

Współpracujemy z największymi dystrybutarami z kraju i zagranicy. Jesteśmy w stanie sprowadzić dowolny produkt z dowolnego miejsca na świecie. 
DYSTRYBUTORZY
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+