Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo

Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Santander Bank Polska
24 1090 1535 0000 0001 4279 3200

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Istniejemy na rynku od 2005r. poruszając się niezmiennie w tematyce instalacji radiowęzłowej opartej na technologii 100V. Zmieniamy się jedynie idąc do przodu wraz z technologicznym postępem w świecie audio starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.instalacje-naglosnieiowe-naglosnienie-technika002
Oferujemy nasze usługi począwszy od narodzin projektu inwestycyjnego we współpracy z architektem i inwestorem w celu opracowania odpowiedniej konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór
końcowy.instalacja nagłośnieniowaZgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności zaczynając od nieskomplikowanych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury, kończąc na systemach właściwych dla hal sportowo-widowiskowych, teatrów czy sal koncertowych.
Jesteśmy jednym z liderów w zakresie projektowania, dystrybucji i  kompleksowego wykonawstwa systemów elektroakustycznych,audiowizualnych i konferencyjnych oraz systemów oświetlenia scenicznego. W ciągu 20 lat dotychczasowej działalności wyposażyliśmy w nasz sprzęt wiele sal konferencyjnych, wykładowych, ośrodków sportu i rekreacji, sal balowych, hal sportowo-widowiskowych, basenów, restauracji, boisk sportowych, hoteli, urzędów miast oraz urzędów gmin. głośnik Współpracujemy z największymi w Polsce firmami budowlanymi jako podwykonawcy robót związanych z instalacjami radiowęzłowymi i innymi rozwiązaniami 100V. Wykaz niektórych realizacji zamieściliśmy na naszej stronie klikając w REALIZACJE.

Obiekty o dużej powierzchni gdzie odległości między wzmacniaczem lub wzmacniaczami a kolumnami głośnikowymi są znaczne, wymaga zastosowania technologii wysokonapięciowej opartej na okablowaniu o właściwym dla przesyłu przekroju.

 nagłosnienie - korona

Nagłośnienie obiektów sportowych i hal to niełatwe zadanie biorąc pod uwagę, iż są to obiekty o dużej kubaturze oraz dużej powierzchni odbić. W znaczny sposób wpływa to na zrozumiałość przekazów w formie muzyki lub przemówień.


halaNierzadko zdarza się, że temat nagłośnienia poruszany jest już w momencie gdy dany obiekt istnieje lub został niedawno wykończony. Wtedy nie mamy już wpływu na charakterystykę akustyczną panującą wewnątrz hali sportowej. Najprostszym doświadczeniem jakie możemy przeprowadzić w takim obiekcie to próba porozumienia się z drugą osobą np. z odległości połowy boiska.

Za pomocą specjalnych mikrofonów pomiarowych można zbadać długości odbić i próbować je zminimalizować w maksymalnym stopniu. hala 2

Istotne znaczenia ma również zastosowanie odpowiedniego systemu nagłośnieniowego o bardzo wysokim parametrze skuteczności, który przekłada się na docieranie przekazu na większe odległości.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+