Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo

Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Santander Bank Polska
24 1090 1535 0000 0001 4279 3200

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00


KONFERENCJE:

Zajmujemy się™ oprawą… techniczną… konferencji, posiadamy mikrofony pulpitowe umożliwiające przeprowadzanie regularnych obrad,
zapewniające sł‚yszalność‡ delegata dla innych uczestników wydarzenia dzię™ki zastosowaniu profesjonalnego nagłośnienia o doskonał‚ej skuteczności akustycznej.
Dysponujemy ekranami projekcyjnymi, projektorami multimedialnymi oraz urzą…dzeniami cyfrowymi do rejestracji przebiegu konferencji.

Współpracujemy z urzę™dami marszał‚kowskimi, urzę™dami miast, wieloma hotelami posiadają…cymi sale konferencyjne, centrami konferencyjno-szkoleniowymi.
Koszt obsługi konferencji ustalamy indywidualnie w zależnoś›ci od wielkoś›ci wydarzenia, miejsca oraz zastosowanej aparatury.

Dzięki wiedzy i wypracowanym umiejętnościom nie angażujemy podwykonawców, zajmujemy się™ wszystkim osobiś›cie co zapewnia w 100% panowanie nad sytuacją… obniżają…c jednocześnie koszty obsł‚ugi.

KONGRESY, SEMINARIA, SZKOLENIA:

Posiadamy niezbędny sprzęt do prezentacji materiałów związanych z tematyką, której poświęcony jest kongres, czy też seminarium.

Dysponujemy  ekranami do prezentacji materiałów szkoleniowych czy też wyników biznesowych za pomocą rzutników.


Do w pełni komfortowego przebiegu szkolenia sugerujemy w zależności od wielkości pomieszczenia, w którym się ono odbywa - system nagłośnieniowy wraz z mikrofonami bezprzewodowymi doręcznymi oraz nagłownymi.

TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE:

Tłumaczenie symultaniczne to tł‚umaczenie równoczesne, przekładane przez tłumaczy na bieżą…co na dany język, nastę™pnie za pomocą… odpowiedniego sprzę™tu transmitowane przez podczerwień w obiekcie konferencyjnym.

Zalety tego rozwiązania to:

- znakomita jakość dźwięku,
- poufność‡, ponieważ promieniowanie podczerwone nie przenika przez ś›ciany
- tł‚umaczenie symultaniczne poprzez jednoczesne trwanie z wypowiedzią… mówcy skraca ogólny czas trwania spotkania i tym samym zmniejsza koszty obsł‚ugi, hotelu   i cateringu itp.

 
Zapewniamy kompleksową obsł‚ugę™ techniczną… w zakresie tł‚umaczeń symultanicznych tj przenoś›ne kabiny do tł‚umaczeń, aparaturę™ bezprzewodową…, nagł‚oś›nienie.

WYSTAWY, TARGI:

Obok tematyki nagłośnieniowej zajmujemy się również oświetleniową tj światłem scenicznym, efektowym, które doskonale uwydatnia wystawiane na targach produkty podnosząc ich atrakcyjność. Programujemy sceny na urządzeniach sterujących tak aby gra światła w maksymalny sposób odpowiadała i pasowała do danej sytuacji i produktu.

MONTAŻ SYSTEMÓW NAGŁOŚNIENIOWYCH i AUDIOWIZUALNYCH:

Specjalizujemy się również w instalacjach stacjonarnych. Wykonujemy montaże systemów nagłośnieniowych w technologii 100V stosowanej w obiektach wielkopowierzchniowych, wielostrefowych takich jak hipermarkety, fabryki, szkoły, hotele. Dostarczamy i instalujemy sprzęt konferencyjny obejmujący mikrofony pulpitowe, system kolumn głośnikowych niezbędnych do nagłośnienia konferencji. W przypadku niewielkich salek konferencyjnych nie wymagających dodatkowego nagłośnienia proponujemy instalację rejestrującą przebieg obrad.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tomasz Smoła
tel: 602 127 770

 

Sala konferencyjna

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+