Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo

Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Santander Bank Polska
24 1090 1535 0000 0001 4279 3200

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Nazwa produktu: Korg PX4A multiefekt do gitary akustycznej
Opis produktu: KORG PX4A
multiefekt do gitary akustycznej

PX4A to efekt przeznaczony dla gitarzystów grających na gitarach akustycznych. Wyposażony jest w 82 efekty specjalnie dobrane do pracy z instrumentami akustycznymi włączając w to staranne odwzorowanie różnych korpusów gitar. Tradycyjnie nagłaśniana przez pickup gitara akustyczna, posiada sterylne, pozbawione "powietrza" brzmienie. Dźwięk z PX4A jest nasycony i posiada wszelkie cechy brzmienia instrumentu akustycznego. O naturalne, pochodzące sprzed otworu rezonansowego brzmienie, dbają efekty symulujące pracę studyjnych mikrofonów. Efektów jest bardzo dużo, a ciekawsze z nich to: symulacja banjo, gitary klasycznej, gitary dwunastostrunowej, etnicznej tambury itd. Także o sprzężenia nie trzeba się martwić, gdy używa się PX4A. Wbudowana funkcja Auto Notch automatycznie wykrywa wszelkie sprzężenia i im przeciwdziała.

PX4A to nie tylko rozbudowany multiprocesor efektów, to także doskonałe narzędzie, służące do rozwijania techniki gry, oraz poczucia rytmu. Na pokładzie tej niewielkiej "kostki" znajduje się 100 patternów rytmicznych pokrywających wszelkie style muzyczne od jazzu poprzez bluesa, funky, rocka po muzykę dance. Patterny rytmiczne, oprócz brzmień bębnów zawierają kompletne pochody basowe. Od użytkownika zależy, w jakiej tonacji odtwarzany będzie pattern. Istnieje także możliwość łączenia do 16 patternów i odtwarzania ich w dowolnej kolejności. Gdyby komuś to nie wystarczało, może nagrać swój własny podkład (do 30s) z gitary, lub dowolnego innego źródła audio, a PX4A automatycznie go zapętli!
Ogromnym udogodnieniem jest funkcja zgrywania dźwięku i odtwarzania w zwolnionym tempie, przy zachowaniu oryginalnej tonacji. Dzięki tej funkcji spisanie z nagrania, nawet najbardziej karkołomnej solówki, jest zadaniem dziecinnie prostym! Doskonałym uzupełnieniem tej gitarowej "stacji roboczej" jest tuner, który bardzo precyzyjnie wystroi każdą gitarę.
Cena produktu: 645.00 PLN
(cena i dostępność mogły ulec zmianie)
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+