Cort logo
Epiphone  logo
Fender logo
Fernandes logo
Furch Guitars logo
Gibson logo
Hofner
Ibanez logo
Martin and co. logo
Schecter logo
Vintage logo
Yamaha logo
Warwick logo
Admira logo
Strunal logo
Cordoba logo
Breedlove logo
Dowina logo
Alhambra
T.Burton logo
Taylor guitars logo
B.C.Rich logo

ESP logo
DBZ guitars logo
Dean guitars logo

ADJ logo

dynacord logo
FBT logo
HK audio logo
JBL logo
Mackie logo
Eminence logo
Numark logo
Pioneer logo
RCF logo
reloop logo
Shure logo
Vox logo
Marshall logo
POL audio logo
Soundcraft logo


PRO-ROCK
Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 22
65-052 Zielona Góra

NIP: 929-175-60-19
KRS: 0000573624

sklep:   68 323 77 77

dział instalacji nagłośnieniowych:  602 127 770

mail: prorock.sklep@gmail.com

Raiffeisen Polbank 
17 1750 0012 0000 0000 1129 8842
Kod BIC/SWIFT - RCBWPLPW

Zapraszamy:
Pn - Pt:  10:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Nazwa produktu: Yamaha EMX 512 SC
Opis produktu: 
Yamaha EMX-512SC - mikser z końcówką mocy

2 x 500W/4oHm

sześć kanałów mikrofonowych i cztery stereo - z czego dwa kanały stereo posiadają przedwzmacniacze mikrofonowe

nowość - sygnalizacja FCl-(Feedback Channel Location) - dioda LED która
sygnalizuje zaistnienie sprzężenia w torze

każdy z kanałów posiada trójdrożną korekcją ,funkcję mute (wyłaczenie) dla kanałów 1-8

2 tory Aux: 1 pre (monitor), 1 post (efekt)

zasilanie Phantom (+ 48V) torów mikrofonowych

procesor efektów klasy SPX: 16 programów, parametr control,
przełącznik on/off, kontroler nożny (opcja)

YS Processing (Yamaha Speaker Processing) - procesor dynamizujący dźwięk

podwójny 7-punktowy equalizer w torach sumy

złącza: main out - jack (L+R)
złącze RCA stereo: nagrywanie
wyjście monitora - jack
effect out - jack
waga - 10 kg !

Zintegrowane Rozwiązania dla niesamowitego dźwięku na żywo

Doświadczeni muzycy, wykonawcy, mówcy i klubowi operatorzy znają wagę wysokiej jakości nagłośnienia z właściwymi funkcjami oraz wydajnością. Kiedy ruchliwość i wygoda są ważnymi kryteriami, system bazowany na wysokiej jakości serii mikserów Yamahy EMX jest najrozsądniejszym wyborem. W jednym zintegrowanym, przenośnym urządzeniu posiadasz mikser, do łączenia i balansowania twojego mikrofonu, instrumentu oraz źródeł liniowych, efekty oczyszczające i wygładzające dźwięk, oraz moc napędzającą główne głośniki jak i głośniki monitorujące. Ale to nic w porównaniu z główna zaletą – miksery Yamahy serii EMX oferują zakres funkcji, które pozwolą tobie miksować, przerabiać oraz zaopatrywać dźwięk w maksymalnej jakości operatywność...oraz oczywiście niezrównany dźwięk Yamahy.

Wspaniały Dźwięk Yamahy

Yamaha jest liderem w obszarze profesjonalnego dźwięku na żywo z bardzo dobrego powodu: dostarczamy dźwięk i wydajność jakiej wymagają profesjonaliści. Miksery serii EMX nie są żadnym wyjątkiem. Są one tworzone na tych samych standardach dźwiękowej wydajności i niezrównanej niezawodności, które postawiły Yamahę na pierwszym miejscu w aplikacjach dźwiękowych na żywo począwszy od szkół a kończąc na stadionach na całym świecie.

Jedno gałkowa kompresja na kanałach mono (EMX312SC & EMX512SC)

Wszystkie cztery kanały mono mic/line w EMX312SC oraz EMX512SC zawierają wbudowane kompresory, które pomagają wyciągnąć wokal na przód miksu, dodają twojej gitarze gładkości i jasności, dostarczają bardziej poważny dźwięk basu, oraz ogólnie uszlachetniają twoje miksy na wiele sposobów. Te jedno gałkowe kompresory są również proste w obsłudze. Nie ma już potrzeby na manipulowanie kilkoma atakami, wartościami progowymi, gainem i innymi kontrolerami – po prostu ustaw kontroler COMP na sumę kompresji jakiej aktualnie potrzebujesz.

Lokalizacja kanału Feedback

Kontrolka LED FCL (Lokalizator Kanału Feedback) na górze każdego kanału zapala się w momencie kiedy odpowiedni kanał wejdzie w feedback, więc nie będziesz już musiał szukać na około kanału, który potrzebuje korekty.

Cyfrowe Efekty SPX

EMX212S, EMX312SC, oraz EMX512SC posiadają selekcję 16 – najwyższej jakości efektów SPX Yamahy – wliczając w to reverb, echo, chorus, flanger, phaser, oraz nawet distortion – które mogą być idealnym wykończeniem twojej prezentacji na żywo. Cyfrowe efekty SPX Yamahy są szeroko rozpoznawalne jako jedne z najlepszych na rynku, a efekty udostępniane przez miksery serii EMX tylko podnoszą tę reputację.

Wbudowany graficzny korektor

Graficzne korektory są dostępne na głównych i monitorujących kanałach, tak byś mógł efektywnie kontrolować feedback lub dostosowywać dźwięk do wymogów pomieszczenia lub materiału programu.

Moduł Stand-by

Kiedy ukończyłeś już set po prostu uruchom moduł stand-by aby wyciszyć wszystkie kanały mono pozostawiając aktywne 2 śladowe wejścia w celu odtwarzania muzyki w tle, podczas twojej przerwy.

12 Wejść

Wszystkie trzy miksery oferują sumę 12 kanałów wejść – cztery dla mikrofonów mono lub wejścia liniowego, plus cztery pary, które mogą funkcjonować jako mikrofonowe wejścia mono lub liniowe wejścia stereo – udostępniając tobie wszechstronny miks możliwości wejść, dla szerokiego zakresu aplikacji. Jeżeli potrzebujesz tylko wejść mikrofonowych możesz użyć nawet do ośmiu kanałów mikrofonowych. Lub jeśli, dla przykładu, chcesz odtworzyć nagraną muzykę tła podczas przerw (to jeden kanał stereo), a posiadasz klawiszowca z klawiszem z wyjściem stereo (jeden dodatkowy kanał stereo), nadal posiadasz sześć wejść mic/line. Jeżeli użyjesz wszystkich czterech par stereo do obsługi liniowych źródeł stereo pozostają tobie cztery kanały do obsługi mono mikrofonu lub wejścia liniowego. To bardzo wszechstronny system , który dostosowuje się do twoich aktualnych potrzeb. Wysokie zasilanie głównych i monitorujących głośników sprawia, że te miksery nie skąpią na mocy. Począwszy od EMX212S z 200 watami na kanał, do EMX512SC z solidnymi 500 watami na kanał, posiadasz konfiguracje mocy , która sprosta każdej aplikacji i imprezie. Wszystkie modele zawierają również przełącznik modułu mocy, który pozwala tobie użyć dwóch kanałów mocy jako wzmacniacza stereo, lub jednego kanału dla głównego głośnika(głośników) a drugiego do sterowania monitorami z oddzielnym ustawieniem miksu poprzez kontrolery MONITOR.

Wytrzymały, Lekki Projekt

Miksery EMX oferują idealną kombinację niesamowitej jakości dźwięku z prostą obsługą. Są one lekkie - tylko 10 kilogramów - oraz zawierają dogodnie zamieszczone rączki dla maksymalnego komfortu przenoszenia. Posiadają również twardą budowę aby sprostać rygorom operowania w trasie.
Cena produktu: 2260.00 PLN
(cena i dostępność mogły ulec zmianie)
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+